Alkomat CA 9000 - sklep, specyfikacja, gdzie kupić, cena, opinie

Alkomat CA 9000 marki Aisko to przystępne cenowo urządzenie do użytku osobistego, które cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Wygoda i prostota obsługi idą tutaj w parze z wysoką dokładnością wskazań oraz sprawnym poborem próbki. Alkomat jest ergonomiczny, niewielki, a jednocześnie jego funkcjonalność opiera się na nowoczesnym sensorze elektrochemicznym. Ogromną zaletą tego czujnika jest fakt, że jest on niewrażliwy na substancje, które mogłyby potencjalnie zmodyfikować wynik pomiaru – mowa tu chociażby o nikotynie czy węglowodorach. Dzięki temu wskazania alkomatu są w pełni wiarygodne.
Alkomat CA 9000

Alkomat CA 9000 - specyfikacja

Alkomat CA 9000 posiada optymalny zakres pomiarowy wynoszący od 0 do 4 promili. Jednocześnie dokładność wskazań plasuje się na poziomie 0.05 promila. Wynik możemy wyświetlać w różnych jednostkach pomiarowych, co jest niezwykle przydatne podczas zagranicznych podróży, a na jego uzyskanie czekamy jedynie 4 sekundy. Alkomat świetnie sprawdza się w wielu warunkach, zapamięta dla nas 10 ostatnich pomiarów, a także zadba o oszczędzanie baterii, wyłączając się po 20 sekundach bezczynności. Dodatkowym atutem jest obudowa wykonana z trwałego tworzywa ABS, które wykazuje doskonałą odporność na uderzenia.

Alkomat CA 9000 - gdzie kupić?

Ze względu na rolę, jaką pełnią alkomaty, zaleca się ich zakup w zaufanym sklepie o potwierdzonej renomie. Tak jest właśnie w przypadku promil-lab.pl – na stronie znajdziemy szeroki wybór jakościowych alkomatów z możliwością ich profesjonalnej kalibracji. Dzięki temu w momencie, w którym urządzenie trafia do naszych rąk, jest już w pełni gotowe do użytku. We wspomnianym sklepie otrzymamy certyfikat adiustacji, a ponadto możemy się wyposażyć w dodatkowe ustniki w przystępnej cenie. Oprócz tego możemy również liczyć na szybką i bezpieczną wysyłkę. To sklep, który zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz instytucje darzą dużym zaufaniem.

Alkomat CA 9000 - cena

CA 9000 to alkomat do użytku osobistego wyróżniający się zaskakująco przystępną ceną. Opinie użytkowników pokazują, że jest to jedno z najlepszych urządzeń tego typu w tym przedziale cenowym. Co więcej, kupujący otrzymuje od producenta aż 5-letnią gwarancję, a dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia wystarczy w większości przypadków coroczna kalibracja. W związku z tym mamy do czynienia nie tylko z atrakcyjną ceną zakupu, ale również z przystępnym kosztem eksploatacji. Wpływa na to również długa żywotność urządzenia, która wynika z obecności nowoczesnego sensora elektrochemicznego oraz zastosowania dobrej jakości materiałów do konstrukcji obudowy.

CA 9000 - opinie

Opinie o alkomacie CA 9000 od marki Aisko są bardzo pozytywne – zarówno jeśli chodzi o klientów promil-lab.pl, jak i innych użytkowników tego urządzenia. Przede wszystkim zwraca się uwagę na jego świetną funkcjonalność i wydajność, które jednak idą w parze z ergonomiczną, wytrzymałą obudową i podświetlanym, czytelnym wyświetlaczem LCD. Użytkownicy doceniają również przydatne, dodatkowe funkcje, takie jak pamięć pomiarów czy oszczędzanie baterii. Kupując ten alkomat w promil-lab.pl otrzymuje się ponadto 24 miesiące darmowej kalibracji wykonywanej przez prawdziwych specjalistów w tym zakresie!