Alkomat osobisty iBlow - sklep, specyfikacja, dlaczego warto, cena

Alkomaty dedykowane służbom mundurowym odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego. Skuteczne monitorowanie trzeźwości uczestników ruchu drogowego oraz innych sytuacji, gdzie kontrola stanu trzeźwości jednostek jest istotna, nie byłoby możliwe bez obecności wysokiej jakości sprzętu pomiarowego. Precyzyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia, tj. np. alkomat bezustnikowy iBlow PREMIUM marki Promiler, pełnią istotną funkcję w działaniach prewencyjnych, kontrolnych i śledczych, umożliwiając funkcjonariuszom skuteczną identyfikację osób znajdujących się pod wpływem alkoholu.
Alkomat osobisty iBlow

Alkomat osobisty iBlow - specyfikacja

Alkomat osobisty iBlow to precyzyjne urządzenie, służące do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Specyfikacja tego modelu obejmuje wyjątkowo czuły czujnik elektrochemiczny, który zapewnia precyzję pomiarową, stabilność próby oraz szybki czas reakcji. IBlow jest w stanie wykonać pomiar w ciągu czterech sekund. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowany algorytm analizy, który minimalizuje możliwość błędów pomiarowych. Wbudowane oprogramowanie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Alkomat zapewnia dokładność pomiaru w temperaturze od 0°C do +40°C. Sprzęt posiada dwa tryby – aktywny bądź pasywny.

Alkomat iBlow - dlaczego warto?

Alkomat iBlow wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią pomiarową, ale także solidną konstrukcją oraz szereg praktycznych funkcji. Urządzenie dedykowane jest przede wszystkim jednostkom działającym w służbach mundurowych. Sprawdzi się w przypadku nagłych interwencji, gdzie szybkość działania jest niezwykle istotna. Urządzenie jest wysoce odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Decydując się na zakup alkomatu za pośrednictwem strony promil-lab.pl, klient otrzymuje gwarancję szybkiej realizacji zamówienia, a także profesjonalnego wykonawstwa kalibracji tuż przed wysyłką.

Alkomat iBlow - cena

Alkomat bezustnikowy iBlow PREMIUM marki Promiler to urządzenie przystosowane do działania w różnych warunkach. Zostało stworzone z myślą o specyficznych potrzebach jednostek działających w służbach mundurowych. Szereg dodatkowych funkcji, a także wbudowany policyjny sensor elektrochemiczny (w technologii Suracell) wpływają na ostateczną cenę urządzenia. Produkt dedykowany jest do użytku profesjonalnego, a więc spełnia wymagane normy jakościowe. Szybkość wykonawstwa czynności pomiarowych sprawia, że alkomat iBlow PREMIUM doskonale sprawdzi się na imprezach masowych, a także podczas rutynowych kontroli służb policyjnych.